Forum Discuţii juridice Drept penal - probleme serioase cu ... Poligraf
Discuție deschisă în Drept penal - probleme serioase cu dreptul

Poligraf

Va rog unde gasesc metodologia(procedura) completa si punctuala (acreditata)a testarii cu poligraful.
Etapele ,drepturile si obilgatiile , persoanei testate si psihologului.
Multumesc!
Daca m-ar durea ceva as anunta atunci si pe loc ... iar mincinosii sunt cunoscuti ca provocandu-si durere in astfel de situatii, deci s-ar autoincrimina
Vorbim de un fapt consumat

P.S. xuser ce profesie ai, ca vad ca te pricepi la raspunsuri pe tot forum-ul Asta asa ca ma f* curiozitatea :D:))
ContSters211662, utilizator
Mda, pacat :|

Invatatura de minte pt. ceilalti ...