Forum Discuţii juridice Şomaj, concediu creştere copil, ... Cum se obtine indemnizatia de insotitor?
Discuție deschisă în Şomaj, concediu creştere copil, asigurări sociale şi asistenţă socială

Cum se obtine indemnizatia de insotitor?

BUNA,VA ROG FITI AMABILI SI SPUNETI MI DACA BUNICUL MEU CARE ARE PARKINSON,SI ESTE OPERAT,FACE PE EL,POATE BENEFICIA DE INSOTITOR?ASTEPT RAS.DACA DA CE ACTE SUNT NECESARE?AST RAS URGENT.
rosica, utilizator
Am ontrebare am un copil de 16ani cu handicap grav sotia ieste insotitoru si nam luat niciodata indemnizatia