Forum Discuţii juridice Asociaţii de proprietari / ... Adunarea generala reconvocata
Discuție deschisă în Asociaţii de proprietari / locatari

Adunarea generala reconvocata

Tabelul convocator este obligatoriu la Ad. gen. reconvocata, chiar daca a fost afisata convocarea si exista tabelul de prezenta ? Ce primeaza tabelul convocator sau tabelul de prezenta?
Nu este normal sa se modifice procesul verbal prin stersaturi, taieturi adaugiri..., dupa semnarea acestuia de catre membrii comitetului.
Daca acestea "sunt admise", depinde de cel care este pus in situatia de a le admite sau a nu le admite.