Forum Discuţii juridice Drept penal - probleme serioase cu ... Infractiunea de slutire
Discuție deschisă în Drept penal - probleme serioase cu dreptul

Infractiunea de slutire

As dori sa aflu daca mai este incriminata acesta fapta, respectiv infraciunea de slutire, daca ati putea sa/mi spuneti cadrul legislativ
Nu stiu daca e chiar asa, avand in vedere ca foarte multi judecatori si nu de ieri de azi, au exact aceeasi parere. Nu e nicio problema ca nu o impartasiti, dar asa cum prevede regulamentul de postare, daca aveti o alta pozitie ar trebui sa o argumentati si sa nu o transformati intr-un atac personal.
imi cer scuze daca a sunat a atac personal...sa consideram subiectul incheiat