Forum Discuţii juridice Societăţi comerciale Contributii datorate fondului cultural national
Discuție deschisă în Societăţi comerciale

Contributii datorate fondului cultural national

Buna ziua, azi am primit o instiintare, ca datorez 3% din venit incepand cu anul 2010, la Fondul Cultural National. Firma mea se ocupa cu serigrafie respectiv tiparire (nu reproducem obiecte culturale). E legal sau ne pune in gat iarasi o taxa?
Va multumesc.
postez linkurile din nou,paote acuma e ok. Dc. nu, documentele despre care am vorbit le gasiti pe sit-ul AFCN › CONTRIBUŢII FCN › INFORMATII UTILE
protocol cu ONRC: [ link extern ]
scrisoare deschisa: [ link extern ]