Forum Discuţii juridice Legislaţie europeană, CEDO, UE, ... legea retrocedarilor
Discuție deschisă în Legislaţie europeană, CEDO, UE, proceduri europene

legea retrocedarilor

ce se mai aude despre acest proiect de lege. ca vad ca nu se discuta pe nicaieri, si termenul impus de cedo se apropie cu pasi repezi.
Stimați forumiști,

Dacă vă interesează, acestea sunt documentele pe care le va avea Comitetul de Miniștri (COE) la următoarea reuniune - 1172DH, 4-6 iunie 2013, din partea societății civile:

[ link extern ]

Cu stimă.