Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Articolul 65
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Articolul 65

se acorda somaj conform art 65 ?
daca puteti sa imi dati cateva detalii
:offtopic:
Cred ca discutia a pornit de la nulitatea instiintarilor si nicidecum de la preaviz ... inainte de a intreba eu un IRU , cred ca ar trebui sa cititi un pic Regulamentul de postare pe forum ..
Asa ca nu m-ati convins ca in articolele invocate de dvs este prevazuta nulitatea instiintarilor.