Forum Discuţii juridice Magistraţi şi Admitere în ... Admitere INM 2014
Discuție deschisă în Magistraţi şi Admitere în magistratură

Admitere INM 2014

Subiect deschis pentru cei care vor sustine concursul de admitere la INM in august 2014.
tedddybear a scris:

mirei2012 a scris:

tedddybear a scris:

stiti ceva de contestatie? poti sa primesti mai putin? pe facebook scrie ceva de regulament, unde s-ar prevedea ca nu poti primi mai putin, dar nu gasesc regulamentul..

uite aici pagina 8 din 17...spune ca nu poti primi mai putin...art 21 alin 4

[ link extern ]

si nu a suferit nici o modificare regulamenutul pana in prezent? nu au aruncat ei vreo modificare din asta sinistra pe undeva? ;))

Pai uiti ca este vorba de examenul de admitere la INM? Regulamentele alea sunt facute de magistrati. Cum sa iti inrautateasca situatia in propria cale de atac?

Dar oricum, sansele ca sa-ti fie modificata nota tind spre 0.
jpriest88, utilizator
deci , am luat 69...hmmm.....aveti cumva idee , despre noua tematica , ce se aude ? , se introduce si restul din succesiuni , contracte , procedura penala , penal ?
Cred ca ne-am "luptat" si cu cei cu vechime, cunosc eu vreo 2 si au si punctaj mare...
Sorin, sigur vor mai introduce cate ceva, dar avem destul timp sa aflam. :)
Ice Hellene a scris:

Cred ca ne-am "luptat" si cu cei cu vechime, cunosc eu vreo 2 si au si punctaj mare...
Sorin, sigur vor mai introduce cate ceva, dar avem destul timp sa aflam. :)

Lasa-i sa umfle tematica :smileycool: Bring it on!:))
Eu zic ca la succesiuni e loc ca e prea putin...procedura civila nu prea...penal si procedura nu s-au scos nu s-au introdus in ultimii ani...ar fi stramutarea

Imi pare rau Sorin...ai fost atat de aproape...te asteptam in club