Forum Discuţii juridice Magistraţi şi Admitere în ... Admitere INM 2014
Discuție deschisă în Magistraţi şi Admitere în magistratură

Admitere INM 2014

Subiect deschis pentru cei care vor sustine concursul de admitere la INM in august 2014.
69 am, so clooooooose :((( nu putea fi 70 :(((
68 final. Mai bine, ca nu stiu daca as fi mers la rationament cu 70, sunt multi cu punctaj mare. Se pare ca nu a fost atat de greu pe cat l-am perceput eu. Doamne ajuta pt la anul, acum nu a fost momentul meu. :)
Of, se pare ca inca am ramas destui la club. Cred ca o sa-mi torn o bere.... in cap!
Hellene, Anamelia, curaj mai! La anu' sho pe ei!
Tudor1982, utilizator
Ice Hellene a scris:

68 final. Mai bine, ca nu stiu daca as fi mers la rationament cu 70, sunt multi cu punctaj mare. Se pare ca nu a fost atat de greu pe cat l-am perceput eu. Doamne ajuta pt la anul, acum nu a fost momentul meu. :)

Da...se pare ca la INM candidatii au fost mai bine pregatiti....160 de insi de la 76 in sus....
Anamelia...ai dreptate...in buza acolo...sunteti aproape...perseverati...la anul vin si eu fie ce-o fi...:)
OvidiuDanut, utilizator
65 ...mai e mult pana la vara :O