avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 495 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Magistraţi şi Admitere în ... Admitere INM 2014
Discuție deschisă în Magistraţi şi Admitere în magistratură

Admitere INM 2014

Subiect deschis pentru cei care vor sustine concursul de admitere la INM in august 2014.
69 am, so clooooooose :((( nu putea fi 70 :(((
68 final. Mai bine, ca nu stiu daca as fi mers la rationament cu 70, sunt multi cu punctaj mare. Se pare ca nu a fost atat de greu pe cat l-am perceput eu. Doamne ajuta pt la anul, acum nu a fost momentul meu. :)
Of, se pare ca inca am ramas destui la club. Cred ca o sa-mi torn o bere.... in cap!
Hellene, Anamelia, curaj mai! La anu' sho pe ei!
Ultima modificare: Vineri, 5 Septembrie 2014
Tudor1982, utilizator
Ice Hellene a scris:

68 final. Mai bine, ca nu stiu daca as fi mers la rationament cu 70, sunt multi cu punctaj mare. Se pare ca nu a fost atat de greu pe cat l-am perceput eu. Doamne ajuta pt la anul, acum nu a fost momentul meu. :)


Da...se pare ca la INM candidatii au fost mai bine pregatiti....160 de insi de la 76 in sus....
Anamelia...ai dreptate...in buza acolo...sunteti aproape...perseverati...la anul vin si eu fie ce-o fi...:)
Ultima modificare: Vineri, 5 Septembrie 2014
OvidiuDanut, utilizator
65 ...mai e mult pana la vara :O

Alte discuții în legătură

Admitere barou 2013: data examenului, bibliografie, spete, experiente Iulian81 Iulian81 Buna ziua! Imi poate spune cineva daca pentru 2013 se va da examen de admitere in Barou din noul Cod Civil? Si daca da au aparut deja carti de civil? La drept ... (vezi toată discuția)
Concursul de admitere la inm 2012 ionela1984 ionela1984 Imi poate spune cineva va rog dupa ce manuale sa invat si eu pentru admitere a inm din acest an?poate imi sugerati si ceva grile sau exercitii de rationament ... (vezi toată discuția)
Examen barou silvianna silvianna Buna ziua! ma poate ajuta si pe mine cineva cu o informatie? vreau sa stiu pot invata dupa urmatoarele carti pentru examenul de Barou: 1.\" INSTITUTII DE DREPT ... (vezi toată discuția)