Forum Discuţii juridice Magistraţi şi Admitere în ... Admitere INM 2014
Discuție deschisă în Magistraţi şi Admitere în magistratură

Admitere INM 2014

Subiect deschis pentru cei care vor sustine concursul de admitere la INM in august 2014.
Ice Hellene a scris:

Cu speranta ca nu ne cearta moderatorii si pana aflam rezultatele, am si eu o curiozitate...ce zodii sunteti?
Mirei, nono, teddy, anamelia si toti ceilalti? Nu va enumar pe toti... :)

De dragul colegialitatii, pentru ca de altfel nu cred in prostiile astea, gemeni.:)
De ce, vrei sa ne faci harta astrala sa stii cand vom lua:))?
OvidiuDanut, utilizator
Iulia, tu le cantaresti bine. :)
Mirei, tu le ai cu ascendentul. :tooth: Eu gemeni cu ascendent scorpion.
Ovidiu, ne mai relaxam...si eu tot zodia ta. ;)
Ice Hellene, utilizator
giiiiiiiiiiiiiiizaaaaaaaaaas, ce incet se misca cu rezultatele alea, cu viteza melcului beat, uoff
Helene, eu sunt varsatoare cu ascendent in taur cica :D cea mai buna zodie :D:D:justcuz:
Anamelia, utilizator
Pai mai bea o cafea ...mai da un load...si tot asa...apoi schimba cafeaua cu un snaps ...:P
Da, Ovidiu, va fac harta...toata lumea sa apeleze la mine :)))) glumesc!! Poate ma crede careva...
Anamelia, cea mai buna si ce mai modesta! ;)