avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 487 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Magistraţi şi Admitere în ... Admitere INM 2014
Discuție deschisă în Magistraţi şi Admitere în magistratură

Admitere INM 2014

Subiect deschis pentru cei care vor sustine concursul de admitere la INM in august 2014.
Ice Hellene a scris:

Cu speranta ca nu ne cearta moderatorii si pana aflam rezultatele, am si eu o curiozitate...ce zodii sunteti?
Mirei, nono, teddy, anamelia si toti ceilalti? Nu va enumar pe toti... :)


De dragul colegialitatii, pentru ca de altfel nu cred in prostiile astea, gemeni.:)
De ce, vrei sa ne faci harta astrala sa stii cand vom lua:))?
Ultima modificare: Vineri, 5 Septembrie 2014
OvidiuDanut, utilizator
Iulia, tu le cantaresti bine. :)
Mirei, tu le ai cu ascendentul. :tooth: Eu gemeni cu ascendent scorpion.
Ovidiu, ne mai relaxam...si eu tot zodia ta. ;)
Ultima modificare: Vineri, 5 Septembrie 2014
Ice Hellene, utilizator
giiiiiiiiiiiiiiizaaaaaaaaaas, ce incet se misca cu rezultatele alea, cu viteza melcului beat, uoff
Helene, eu sunt varsatoare cu ascendent in taur cica :D cea mai buna zodie :D:D:justcuz:
Ultima modificare: Vineri, 5 Septembrie 2014
Anamelia, utilizator
Pai mai bea o cafea ...mai da un load...si tot asa...apoi schimba cafeaua cu un snaps ...:P
Da, Ovidiu, va fac harta...toata lumea sa apeleze la mine :)))) glumesc!! Poate ma crede careva...
Anamelia, cea mai buna si ce mai modesta! ;)

Alte discuții în legătură

Admitere barou 2013: data examenului, bibliografie, spete, experiente Iulian81 Iulian81 Buna ziua! Imi poate spune cineva daca pentru 2013 se va da examen de admitere in Barou din noul Cod Civil? Si daca da au aparut deja carti de civil? La drept ... (vezi toată discuția)
Concursul de admitere la inm 2012 ionela1984 ionela1984 Imi poate spune cineva va rog dupa ce manuale sa invat si eu pentru admitere a inm din acest an?poate imi sugerati si ceva grile sau exercitii de rationament ... (vezi toată discuția)
Examen barou silvianna silvianna Buna ziua! ma poate ajuta si pe mine cineva cu o informatie? vreau sa stiu pot invata dupa urmatoarele carti pentru examenul de Barou: 1.\" INSTITUTII DE DREPT ... (vezi toată discuția)