Forum Discuţii juridice Magistraţi şi Admitere în ... Admitere INM 2014
Discuție deschisă în Magistraţi şi Admitere în magistratură

Admitere INM 2014

Subiect deschis pentru cei care vor sustine concursul de admitere la INM in august 2014.
Oricum intai afiseaza pe CSM...la magistratura INM n-a afisat...l-a mine merge

Stiu ca ai puls 200 Elena...calm ca mult a fost putin mai este...nu intra in panica...ca n-ajuta la nimic...stiu ce vrei sa spui...ca nu stiu...in oarece masura ai dreptate...nu pot sa simt ce simti tu...dar nu dispera :flowersblue:
mirei2012, utilizator
Oricum, note mici la magistratura. Eu sunt curioasa de rezultatul general...
mirei2012 a scris:

Oricum intai afiseaza pe CSM...la magistratura INM n-a afisat...l-a mine merge

Stiu ca ai puls 200 Elena...calm ca mult a fost putin mai este...nu intra in panica...ca n-ajuta la nimic...stiu ce vrei sa spui...ca nu stiu...in oarece masura ai dreptate...nu pot sa simt ce simti tu...dar nu dispera :flowersblue:

te testeaza inmul asta pt toate. greu
Mirei are dreptate. Voi astia care stati cu emotii acum sunteti privilegiati...bucurati-va de ele ca n-ati vrea sa fiti in locul celor care nu mai spera deloc...;)
Se mai afiseaza astazi ???