avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 948 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Magistraţi şi Admitere în ... Admitere INM 2014
Discuție deschisă în Magistraţi şi Admitere în magistratură

Admitere INM 2014

Subiect deschis pentru cei care vor sustine concursul de admitere la INM in august 2014.
Oricum intai afiseaza pe CSM...la magistratura INM n-a afisat...l-a mine merge

Stiu ca ai puls 200 Elena...calm ca mult a fost putin mai este...nu intra in panica...ca n-ajuta la nimic...stiu ce vrei sa spui...ca nu stiu...in oarece masura ai dreptate...nu pot sa simt ce simti tu...dar nu dispera :flowersblue:
Ultima modificare: Vineri, 5 Septembrie 2014
mirei2012, utilizator
Oricum, note mici la magistratura. Eu sunt curioasa de rezultatul general...
mirei2012 a scris:

Oricum intai afiseaza pe CSM...la magistratura INM n-a afisat...l-a mine merge

Stiu ca ai puls 200 Elena...calm ca mult a fost putin mai este...nu intra in panica...ca n-ajuta la nimic...stiu ce vrei sa spui...ca nu stiu...in oarece masura ai dreptate...nu pot sa simt ce simti tu...dar nu dispera :flowersblue:


te testeaza inmul asta pt toate. greu
Mirei are dreptate. Voi astia care stati cu emotii acum sunteti privilegiati...bucurati-va de ele ca n-ati vrea sa fiti in locul celor care nu mai spera deloc...;)
Se mai afiseaza astazi ???

Alte discuții în legătură

Admitere barou 2013: data examenului, bibliografie, spete, experiente Iulian81 Iulian81 Buna ziua! Imi poate spune cineva daca pentru 2013 se va da examen de admitere in Barou din noul Cod Civil? Si daca da au aparut deja carti de civil? La drept ... (vezi toată discuția)
Admitere inm 2013 ContSters262049 ContSters262049 Deoarece topicul pentru Admitere inm 2013, deschis de un coleg de forum , nu poate fi decat citit, nepermitand adaugiri -o problema tehnica, banuiesc- voi ... (vezi toată discuția)
Concursul de admitere la inm 2012 ionela1984 ionela1984 Imi poate spune cineva va rog dupa ce manuale sa invat si eu pentru admitere a inm din acest an?poate imi sugerati si ceva grile sau exercitii de rationament ... (vezi toată discuția)