Forum Discuţii juridice Magistraţi şi Admitere în ... Admitere INM 2014
Discuție deschisă în Magistraţi şi Admitere în magistratură

Admitere INM 2014

Subiect deschis pentru cei care vor sustine concursul de admitere la INM in august 2014.
Daca facem o extrapolare cu rezultatele la direct pe post, subiectele fiind mult mai dificile, este posibil ca in primii 160 sa fie deja de la 70 de pct in sus. Asa ca va tin pumnii.
Ice Hellene a scris:

Da, Ovidiu, va fac harta...toata lumea sa apeleze la mine :)))) glumesc!! Poate ma crede careva...
Anamelia, cea mai buna si ce mai modesta! ;)

Sigur, Hellene...si eu am glumit...iar voi aveti cu atat mai mult dreptul....si este de apreciat ca aveti puterea asta.
Subiectele au fost aceleasi, grila 25 de la civil a fost din dreptul familiei, in rest aceleasi grile la ambele examene
Ice Hellene a scris:

Cu speranta ca nu ne cearta moderatorii si pana aflam rezultatele, am si eu o curiozitate...ce zodii sunteti?
Mirei, nono, teddy, anamelia si toti ceilalti? Nu va enumar pe toti... :)

Si eu ar trb. sa le cantaresc bine...dar de cele mai multe ori sunt cam nehotarat si imi da cu vigula...mai trb sa-i aplic cate-un soc cantarului:fight: cum e cliseul ala din filme cu tonomatele:rofl:
Nofacenoname0, utilizator
Helene, ma inteleg bine cu gemenii ;);)

ca sa mai treaca timpu, recomand si eu o piesa buuuuna: The Doors- Riders on the storm

Ice Hellene a scris:

Da, Ovidiu, va fac harta...toata lumea sa apeleze la mine :)))) glumesc!! Poate ma crede careva...
Anamelia, cea mai buna si ce mai modesta! ;)