avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 1672 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Magistraţi şi Admitere în ... Admitere INM 2014
Discuție deschisă în Magistraţi şi Admitere în magistratură

Admitere INM 2014

Subiect deschis pentru cei care vor sustine concursul de admitere la INM in august 2014.
Daca facem o extrapolare cu rezultatele la direct pe post, subiectele fiind mult mai dificile, este posibil ca in primii 160 sa fie deja de la 70 de pct in sus. Asa ca va tin pumnii.
Ice Hellene a scris:

Da, Ovidiu, va fac harta...toata lumea sa apeleze la mine :)))) glumesc!! Poate ma crede careva...
Anamelia, cea mai buna si ce mai modesta! ;)


Sigur, Hellene...si eu am glumit...iar voi aveti cu atat mai mult dreptul....si este de apreciat ca aveti puterea asta.
Subiectele au fost aceleasi, grila 25 de la civil a fost din dreptul familiei, in rest aceleasi grile la ambele examene
Ice Hellene a scris:

Cu speranta ca nu ne cearta moderatorii si pana aflam rezultatele, am si eu o curiozitate...ce zodii sunteti?
Mirei, nono, teddy, anamelia si toti ceilalti? Nu va enumar pe toti... :)


Si eu ar trb. sa le cantaresc bine...dar de cele mai multe ori sunt cam nehotarat si imi da cu vigula...mai trb sa-i aplic cate-un soc cantarului:fight: cum e cliseul ala din filme cu tonomatele:rofl:
Ultima modificare: Vineri, 5 Septembrie 2014
Nofacenoname0, utilizator
Helene, ma inteleg bine cu gemenii ;);)

ca sa mai treaca timpu, recomand si eu o piesa buuuuna: The Doors- Riders on the storm

Ice Hellene a scris:

Da, Ovidiu, va fac harta...toata lumea sa apeleze la mine :)))) glumesc!! Poate ma crede careva...
Anamelia, cea mai buna si ce mai modesta! ;)

Alte discuții în legătură

Admitere barou 2013: data examenului, bibliografie, spete, experiente Iulian81 Iulian81 Buna ziua! Imi poate spune cineva daca pentru 2013 se va da examen de admitere in Barou din noul Cod Civil? Si daca da au aparut deja carti de civil? La drept ... (vezi toată discuția)
Admitere inm 2013 ContSters262049 ContSters262049 Deoarece topicul pentru Admitere inm 2013, deschis de un coleg de forum , nu poate fi decat citit, nepermitand adaugiri -o problema tehnica, banuiesc- voi ... (vezi toată discuția)
Concursul de admitere la inm 2012 ionela1984 ionela1984 Imi poate spune cineva va rog dupa ce manuale sa invat si eu pentru admitere a inm din acest an?poate imi sugerati si ceva grile sau exercitii de rationament ... (vezi toată discuția)