avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 2006 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Avocaţi şi Admitere ... Admitere Barou 2009
Discuție deschisă în Avocaţi şi Admitere în avocatură

Admitere Barou 2009

Stimati colegi , aveti cumva informatii in legatura cu sustinerea examenului de admitere in Barou-2009?

Multumesc anticipat ;);)

Se dau deciziile:
Registratura baroului, etaj 5, camera 502
Luni, 26.10.2009 orele 10-14 LITERELE A - G
Marti, 27.10.2009 orele 10-14 LITERELE H - P
Miercuri, 28.10.2009 orele 10-14 LITERELE R - Z
conform leg.51/1995,republ.in 2001,art.21 asa ar trebui,sa se depuna juramantul!
Am deschis un nou topik
UNBR dat in judecata

cine doreste si are pareri si opinii ceva de spus ii astept acolo
=D> Eu cred ca si topicul acesta este bun!
Examen de admitere inexistent si degeaba in avocatura!
De ce un nou topic ....si inca ce titlu!
Chiar credeti ca cei de sus ne baga pe noi, cei mici in seama!?....Nu prea cred!
Altfel poate luau masuri!
Macar trebuiau sa aiba bunul simt sa nu-si rezolve treburile asa pe fata!
Unii chiar cred ca in loc de creier avem graunte!
Ca si-au umplut buzunarele, sincer nu prea imi pasa! Dar ca si-au batut joc si isi bat in continuare de noi....e dureros!
Dar cum traim intr-o societate, asa cum e in momentul de fata!...Totul e posibil!
Mi-am schimbat total parerea despre avocati!
Dar cei care ma dezamagesc cel mai mult acum, sunt cei care ar fi trebuit sa intervina!
De ce nu reactioneaza nimeni!????????????????
Unde sunt oamenii pe care i-am admirat atat de mult pina acum!..
:((
...Cred ca vrem prea mult, de la o tara in care banul, prostia, manelele si succesurile sunt la putere!
Vrem examen corect!? Si un raspuns la intrebarile noastre!..Putem astepta mult si bine!.
F_Loriana,stai, putin nu te aprinde atit de tare,ca...........este putin cam tirziu! Examenul de admitere exista...........numai pt unii!Degeaba nu este...........clar..........poate fi de paravan!Ca nu suntem bagati in seama,cum bine ai sesizat, este un picut si din vina noastra,treaba cu unirea,stii tu.Sper ca nu ti-ai schimbat impresia despre toti avocatii,pentru ca asta vrei sa devii! Faptul ca oamenii v0r sa deschida alt topic nu inteleg ce te nemultumeste?Este dorinta lor!Si fie vorba intr noi :ai aparut cam tirzior .

Alte discuții în legătură

Admitere barou 2011 jason jason Am creat acest nou topic, chiar de pe acum, deoarece sunt direct interesat de examenul de admitere in Barou, ce va avea loc la anul, insa nu cred ca sunt ... (vezi toată discuția)
Admitere barou 2010 Madalina Pandaru Madalina Pandaru Buna ziua! Am extras de pe unbr.ro tematica pentru concursul de admitere (stagiari). Imi poate spune cineva care sunt cele mai adecvate manuale de pe care ... (vezi toată discuția)
Admitere barou 2013 sliv sliv Buna ziua, O intrebare: se da examen admitere barou in ianuarie/februarie 2013 daca (sau nu neaparat) nu iau examenul de acum peste 15% din ... (vezi toată discuția)