Forum Discuţii juridice Avocaţi şi Admitere ... Admitere Barou 2009
Discuție deschisă în Avocaţi şi Admitere în avocatură

Admitere Barou 2009

Stimati colegi , aveti cumva informatii in legatura cu sustinerea examenului de admitere in Barou-2009?

Multumesc anticipat ;);)
12966/302/2009 si 12965/302/2009 si mai urmeaza...astept potrivit art 7 din l554/2004 :P
cu stima
Diara imi pare rau daca mica mea ironie ai luat-o personal.Nu asta am vrut sa fac ,nu catre tine voiam sa o indrept .Dar sper ca mi-ai inteles punctul de vedere,stiind ce gindesc!Sincer,eu chiar iti urez BAFTA si reusita din suflet!:luck::coffee:
ma incurajez pe mine,incurajandu-i pe ceilalti!frustrarea e mare tinand cont ca ceilalti asteapta deciziile...caut sa fac repede ceva!altfel...de invatat nu pot inca!
Diara, utilizator
Dat fiind ca vad ca acum predomina mesajele offtopic in acest subiect de discutie, eu propun sa il inchidem. Ce parere aveti?
De acord.