avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 989 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Avocaţi şi Admitere ... Admitere Barou 2009
Discuție deschisă în Avocaţi şi Admitere în avocatură

Admitere Barou 2009

Stimati colegi , aveti cumva informatii in legatura cu sustinerea examenului de admitere in Barou-2009?

Multumesc anticipat ;);)
12966/302/2009 si 12965/302/2009 si mai urmeaza...astept potrivit art 7 din l554/2004 :P
cu stima
Diara imi pare rau daca mica mea ironie ai luat-o personal.Nu asta am vrut sa fac ,nu catre tine voiam sa o indrept .Dar sper ca mi-ai inteles punctul de vedere,stiind ce gindesc!Sincer,eu chiar iti urez BAFTA si reusita din suflet!:luck::coffee:
ma incurajez pe mine,incurajandu-i pe ceilalti!frustrarea e mare tinand cont ca ceilalti asteapta deciziile...caut sa fac repede ceva!altfel...de invatat nu pot inca!
Ultima modificare: Miercuri, 21 Octombrie 2009
Diara, utilizator
Dat fiind ca vad ca acum predomina mesajele offtopic in acest subiect de discutie, eu propun sa il inchidem. Ce parere aveti?
De acord.

Alte discuții în legătură

Admitere barou 2011 jason jason Am creat acest nou topic, chiar de pe acum, deoarece sunt direct interesat de examenul de admitere in Barou, ce va avea loc la anul, insa nu cred ca sunt ... (vezi toată discuția)
Admitere barou 2010 Madalina Pandaru Madalina Pandaru Buna ziua! Am extras de pe unbr.ro tematica pentru concursul de admitere (stagiari). Imi poate spune cineva care sunt cele mai adecvate manuale de pe care ... (vezi toată discuția)
Admitere barou 2013 sliv sliv Buna ziua, O intrebare: se da examen admitere barou in ianuarie/februarie 2013 daca (sau nu neaparat) nu iau examenul de acum peste 15% din ... (vezi toată discuția)