Forum Discuţii juridice Dreptul familiei sau probleme ... Divort!Noul cod civil!
Discuție deschisă în Dreptul familiei sau probleme juridice de familie

Divort!Noul cod civil!

Vreau sa divortez!Casatorie civila nov 2008!Mi-sa zis sa astept noul cod civil.Cica e mai usor. Ce sa fac?
Important este daca doriti sa divortati, nu daca e mai favorabil pentru dvs. intarea in vigoare a noului Cod Civil.