Forum Discuţii juridice Asociaţii de proprietari / ... conventie de prestari servicii sau contract individual ...
Discuție deschisă în Asociaţii de proprietari / locatari

conventie de prestari servicii sau contract individual de munca?

Buna seara!

Care este forma legala de angajare a personalului: presedinte, cenzor, administrator, femeie de serviciu, portar intr-o asociatie de proprietari, conventie de prestari servicii sau CIM?

Va multumesc!
elga50

Va multumim mult pentru raspuns!

"[ link extern ] !
Felicitari doamna si multumim pentru frumosul exemplu.

Zi buna tuturor!