Forum Discuţii juridice Dreptul familiei sau probleme ... Program de vizita minor eronat!
Discuție deschisă în Dreptul familiei sau probleme juridice de familie

Program de vizita minor eronat!

Buna!In urma unei hotarari judecatoresti definitive am fost nevoita sa-mi dau copilul de 2.8 luni, tatalui o luna in aug incepanad cu data de 1 si pana la finele lunii. In contextul in care tatatal nu si-a vazut fiul de la 4.6 luni, i s-a trezit instinctul patern acum. Prevalandu-se de faptul ca are hotarare definitiva, tatal refuza sa comunice cu mine ca mama sau sa-mi aduca sa vad cumva copilul ca e ok atat fizic dar mai ales psihic. Ce pot sa fac eu ca mama ce-si face griji pt sanatatea copilului ei in acest caz?????
celentana26, utilizator
Va multumesc mult de tot la toti.