avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 650 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... A tuns o femeie fara voia acesteia
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

A tuns o femeie fara voia acesteia

Am o cumnata care gasind pe sotul ei in masina lor, cu o femeie de moravuri usoare ,nu a batut-o nu i-a facut absolut nimic dar avand parul lung a tuns-o scurt chiar in fata ,( incat nu are decat sa se tunda f scurt,) si a dezbracat-o nud si a lasat-o sa plece asa pe strada.

Poate pati ceva ?Repet nu a lovit-o nu a bruscat-o .
Acum deja vorbim de dezbracare in forma continuata!

In prima postare ati spus ca au fost surprinsi in masina iar femeia a fost lasata nud pe strada, acum a fost dezbracata in apartament si lasata nud pe scarile blocului!

leus a scris:

Am o cumnata care gasind pe sotul ei in masina lor, cu o femeie de moravuri usoare (...) a dezbracat-o nud si a lasat-o sa plece asa pe strada.
..................
lasat-o dezbracata nud pe scarile blocului.


In plus afirmati ca infidelul a chemat-o la un apartament unde se intalneau "de obicei".
Se poate trage concluzia ca tarfa nu era chiar o tarfa luata cu masina la ocazie ci chiar amanta omului!

Iar ca sotia a iesit invingatoare...din ce? A ramas cu infidelul.
De unde stiti ca nu a depus plangere?
De la persoana in cauza?
Am primit citatie de la politie pt cercetare dupa 2 ani de la savarsirea presupuse fapt iar ordonanta dupa alte 6luni .
Asa ca hai,hop-top gata .
Daca sotul infidel a stat sa priveasca cum sotia legala incaseaza atunci e sot numai legal .
Nu astept nici un raspuns deoarece OP a mai indus in eroare ,odata in masina dar de fapt in apartament ,altadata pe strada dar de fapt in scara blocului .
@leus
" Pina la urma tot sotia a iesit invigatoare!!"
Vai ce victorie!!! Cu surle si trambite!!!
Si de bucurie ca sotul si-a batjocorit amanta, l-ati invitat la o cina romantica.
Sa va rugati la D-zeu ca femeia sa nu depuna o plangere. Pe ambii va paste "o luna de miere" la Jilava.

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Viol asupra unui barbat CLAUDIU LASCOSCHI CLAUDIU LASCOSCHI Ati auzit de poveste cu tentativa de viol asupra taximetristului? Ce parere aveti? Am inteles ca persoana de sex feminin care este presupusa autoare a ... (vezi toată discuția)
Amenintare cu violenta fizica si verbala apm91 apm91 buna ziua! am nevoie de ajutorul dvs sa ma lamuriti intr-o situatie ciudata pentru mine. sotul meu lucreaza ca sofer de taxi.dupa o cursa,clienta n-a vrut sa ... (vezi toată discuția)
Buna ziua , acum 2 aproape 3 luni am cunoscut pe internet o femeie ... Gabi miron Gabi miron Buna ziua , acum 2 aproape 3 luni am cunoscut pe internet o femeie in varsta de 21 de ani . Aceasta era casatorita si avea si copil insa mi a spus dupa ceva ... (vezi toată discuția)