Forum Discuţii juridice Asociaţii de proprietari / ... Lege sens de deschidere uși apartament
Discuție deschisă în Asociaţii de proprietari / locatari

Lege sens de deschidere uși apartament

Bună seara,
Care este articolul de lege, care reglementează sensul de deschidere a ușilor de intrare/ieșire in/din apartament ?
Mulțumesc !

Gelu222 a scris:

Din ce norma legala este art. Menționat de dvs. 3.2 (A) 4 ??

Normativul privind proiectarea clădirilor de locuinţe (revizuire NP 016-96), indicativ NP 057-02 din 24.09.2002.
[ link extern ]
latka, utilizator