avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 761 soluții astăzi
Forum Activitate modantase

Activitate modantase

2 din 2 utilizatori consideră
acest răspuns util
Excelent răspuns. Actiuni in instantă toti locatarii impotriva ,statului,dezvoltatorului si societătilor de servicii publice
Votez pentru Parlamentul european dar nu pentru referendumul privind justiția
Este Legal ,ca un pensionar sa plateasca asigurari sociale ,stiind faptul ca ;-,somer nu mai poate fi, -inca o data pensionar si CAS stiind faptul ca ,este emis nominal un card de sanatate pe baza CNP . cum pot ataca in instanta aceasta anomalie.Multumesc
1 din 1 utilizatori consideră
acest răspuns util
Legea nu prevede
Modul si mijloacele ce trebuiesc folosite pentru "oprirea" sau " imobilizarea unei persoane care dupa comiterea unei infractiuni incearca sa fuga .presupun ca in filmare nu se aude "cuvintele de amenintare" folosite de faptuitor impotriva dumneavoastra.Parerea mea este sa depuneti plangere penala si politistilor care v-au sfatuit sa nu
am contactat un speciaist de cadastru in luna aprilie 2015 ,pentru cadastru si intanbulare si nu am primit raspuns ,ce sfaturi imi oferti ? sa-l dau in judecata ? sa-l reclam la ANCPI ?mentionez ca a solicitat si primit pentru serviciile pe care a promis ca le executa suma de bani ceruta,multumesc
norme de calcul si cand se acorda norma de hrana la militari,entionez faptul ca am citit pe forumul Avocatnet.ro un raspuns la instanta si era mentionat caracterul Obligatoriu a acordarii normei de hrana la militarul activ.MApN NU RASPUNDE LA INTREBARI.Multumesc