avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 662 soluții astăzi
Forum Activitate gangadaniela@ yahoo.com

Activitate gangadaniela@ yahoo.com

Bună ziua poate ma ajutați sa înțeleg ce inseamna teren pt agrement gradina sau livada daca pot amplasa pe teren un container sau altceva merita sau nu acest teren sa îl achiziționez mentionez căci în spatele terenului traversează fire de înaltă tensiune .Vă mulțumesc pt raspuns
Buna seara a-și dori sa știu facă pot refuza testul pt covid 19 ! Multumesc
Buna dacă îmi poate Răspunde cineva ?Daca la pensia privată intr-o luna e zero la contribuție ce înseamnă m-au bagat in fără plata fără sa știu de-și lucrat ?si ce pot face cui sa ma adresez !Multumesc
Buna ziua !!un prieten a distrus o banca din parc ce poate păți !!a venit poliția la el acasă Multumesc
Răspuns la discuția Juridic
Adresa Și nr tel multumesc
Discuție Juridic
Buna !!de câte ori plec din țara la aeroport sunt oprit pt declarație am aflat ca din partea statului italian ar fi ceva Menționez ca am avut un accident acum 8 ani de munca cum pot afla despre ce e vorba?Multumesc
Am o donație in ea se specifica ca are încă doi copii rezervatari dupa moartea defunctului trebuie împărțită aceasta donație!! Multumesc pt raspund
Discuție Lege
Sunt stabilită in Germania cu copilul meu care merge la școala acolo dorim sa venim o săptămâna in țara dar nu știm dacă ne mai putem întoarce fără procura de la tatăl copilului el nu sta cu noi și nu e in țara va multumesc pt raspuns
Buna seara dacă poate cineva sa îmi răspundă la întrebare :soțul meu are o dat la orange la un abonament care nu la dus pana la sfârșit telefonia orange a vândut la recuperatori iar aceștia l-au executat silit ce se poate întâmpla dacă nu plătește Multumesc pt timpul acordat
Discuție Donatie
Datori Orange m-a pot executa silit pt neplata