avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 1166 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Avocaţi şi Admitere ... Admitere Barou 2008
Discuție deschisă în Avocaţi şi Admitere în avocatură

Admitere Barou 2008

Buna seara. Am si eu o nelamurire.
Este adevarat ca la urmatorul concurs de admitere in Barou, va fi un numar de locuri, sau se va desfasura ca pana acum?
Ultima modificare: Duminică, 17 Februarie 2008
Roxana Roxana, Consilier juridic
Daca este asa degeaba asteptam raspunsurile la contestatii , vor fi ca si rezultatele !
Eu stiu pe cineva care a dat 3000 Euro ca sa intre si a luat examenul din prima :). Sunt sigur ca si voi cunoasteti pesoane in aceeasi situatie. Daca vom ajunge departe cu protestul, trebuie sa cerem 5-10 lucrari ale celor intrati pentru a le compara ca mod de corectare cu ale noastre. :training:
Sincer si eu as da dar nu am cui crede-ma !
ro_dan a scris:

Eu stiu pe cineva care a dat 3000 Euro ca sa intre si a luat examenul din prima :). Sunt sigur ca si voi cunoasteti pesoane in aceeasi situatie. Daca vom ajunge departe cu protestul, trebuie sa cerem 5-10 lucrari ale celor intrati pentru a le compara ca mod de corectare cu ale noastre. :training:


Da............nimic nou.
Cel mai crunt este faptul ca nu au fost admise persoane care meritau din plin acest lucru.
Este o emisiune ideala pentru " NASU "

Alte discuții în legătură

Admitere in avocatura 2008 dalela23 dalela23 am dat si anul trecut examen dar am picat#-o din pacate. anul asta vreau sa dau din nou (am dat la baroul tulcea). am vazut la cineva anul trecut niste ... (vezi toată discuția)
Subiecte barou 2008 ContSters56305 ContSters56305 Eu cred ca ar fi mai bine pentru noi, cei care dorim sa sustinem examenul de admitere in profesia de avocat sa comparam subiectele intre noi. Eu consider ca ar ... (vezi toată discuția)
Admitere baroul prahova ContSters43587 ContSters43587 Sunt interesat sa stiu cam cum s-a desfasurat anul trecut examenul de primire la Baroul Prahova. Mai precis as vrea sa stiu cat de greu a fost si daca s-a ... (vezi toată discuția)