Forum Discuţii juridice Fonduri europene, finanţări ... SRL VS SRL-D
Discuție deschisă în Fonduri europene, finanţări nerambursabile, grant-uri

SRL VS SRL-D

Va salut...

Anul trecut am deshis un SRL unde sunt unic actionar, acum, am inceput sa ma documentez pe [ link extern ] ?

Practic ce ar trebui sa fac ... o cesiune a SRL-ului si sa deschid un SRL-D nou ?
Varsta 22 ani !
Va multumesc !
De pe site AIPPIMM trag concluzia urmatoare :

Nu ma incadrez deoarece am deja un SRL ...
Slim2012 a scris:

De pe site AIPPIMM trag concluzia urmatoare :

Nu ma incadrez deoarece am deja un SRL ...

Fara discutie. Observati-va ce va spus danacj.
Va rog sa cititi cu atentie:
nu puteti sa mai deschideti SRL-D, indiferent ce faceti cu cea actuala!

Doleantele dvs trebuie sa se incadreze in anumite conditii pe care le gasiti la adresa indicata mai sus.
Cititi cu mare atentie.
Deci, singura solutie de finantare ar fi programele nationale, cum ar fi programul START
Programul start este un program mai complex si este foarte util.Cititi procedura programului.
Care este exact codurile caen ale firmei?Sau codul pentru care doriti finantare?