Forum Discuţii diverse Discuţia la modă Viol asupra unui barbat
Discuție deschisă în Discuţia la modă

Viol asupra unui barbat

Ati auzit de poveste cu tentativa de viol asupra taximetristului?
Ce parere aveti?

Am inteles ca persoana de sex feminin care este presupusa autoare a tentativei de viol asupra persoanei de sex masculin a fost internata la psihiatrie.

La acest link aveti cateva detalii:

[ link extern ]

Sa fie oare o violatoare in serie?
Din cate am inteles astazi de la TV, INML sustine ca femeia a avut discernamant desi cam era in stare de ebrietate.
Cred ca daca era beata nu prea avea discernamant...dar...INML...ARE PUTEREA DE A DECIDE...
Depinde si cat de beata era...

Parchetul are parerea ca a fost vorba de o betie voluntara si ar cam fi vinovata...
Daca a baut pur si simplu respectiva...nu in scopul de a viola un taximetrist...si se afla in stare de ebrietate nu prea ar fi avut discernamant, as opina eu...
Dar...eu nu sunt IML care e stat in stat...

De aceea cred ca si astept expert parte desi ei zic ca nu se poate intr-un caz de omor...si clientul este liber...evident...

Tanarul am vazut ca a sustinut la TV ca nu e convins ca s-a consumat actul sexual...
Deci...a inceput sa fie confuz...desi parea ca actul sexual s-a consumat...
Cred ca este un caz greu si se va rezolva ca nu vor fi probe...
Poate ca va primi si el niste bani...cine stie...
Daca a fost violat ar putea fi corect.
Daca nu a fost violat nu va primi bani...

Mai am un pic si incep sa pun intrebari precum Dan Diaconescu si sa votati la SMS...::yes:
:rolleyes:
CLAUDIU LASCOSCHI, Avocat
Imi cer scuze ca ma amestec, am urmarit acest topic pt ca m-a amuzat cazul taximetristului.
In curand vom avea si un film pe aceasta tema, deja a fost filmata "reconstituirea" violului, cu ajutorul celor de la Cancan, iar taximetristul ca sa se dezbrace(de parca la reconstituire se dezbraca careva), sigur a luat ceva bani, care se pare ca au fost munciti de acesta, zelul cu care a demonstrat cum a fost violat.

Sincer, parerea mea, cred ca ea la cat era de "ametita", nu avea cum sa il violeze, probabil ca nu sau inteles prea bine la "pat", consecinta fiind rana taximetristului, iar circul care a urmat nu isi avea rostul.
Probabil, ca tot Dan Diaconescu va elucida misterul"violului". :D
Da, nu ar fi tottal exclusa nici varianta ca nu s-au inteles bine la pat si din acest motiv i-a dat cu cutitul in cap.
Daca este o femeie pasionala se putea enerva...

Dar...ramane intrebarea...
Atunci cand politia a venit la usa, ea era cu cutitul in mana si cam se suparase pe politie ca a intrerupt ceva...
Ca a intrerupt sau ca se consumase urmeaza sa stabileasca organul de ancheta sau/si...Dan Diaconescu...:D