Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... fise post
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

fise post

Rugaminte: daca ma poate ajuta cineva cu fisa post pentru economist si pentru tehnician service as fi recunoscatoare.
Multumiri anticipate ;)
cirmos79@yahoo.com
propun unirea celor 2 topicuri cu fise de post si modificarea titlului in "Solicitari fisa postului". Ar fi bine si daca toate solicitarile ar putea fi postate direct la "Documente utile" intr-un dosar numai cu fise de post. S-ar crea astfel o baza de date numai cu fise de post si inainte de a se solicita poate fi foarte usor cautata.
va rog mult de tot sa ma ajutati cu fise post pentru director regional de vanzari si reprezentant de vanzari. este urgent, urgent. multumesc mult anticipat.
Fisa pentru functia de director vanzari o gasiti chiar in acest topic postata ...
www.avocatnet.ro/content/for...
multumesc pentru raspuns

As avea si eu nevoie de fisa postului pentru zidar si electrician. Adresa mail: aura_carmina@yahoo.ca
Multumesc mult:)