Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... Drepturile actualei sotii
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

Drepturile actualei sotii

Buna ziua!

Actuala sotie are dreptul asupra bunurilor fostului meu sot?

Va multumesc anticipat pentru un raspuns urgent!
Nu, vorbesc despre DVS.
Care nu ati facut partajul cu sotul. Ca daca faceati niste lucruri la timp, nu va mai plangeati acum.