Forum Discuţii juridice Asociaţii de proprietari / ... Președintele a afișat la avizier ca nu răspunde la ...
Discuție deschisă în Asociaţii de proprietari / locatari

Președintele a afișat la avizier ca nu răspunde la sesizări ...

Președintele a afișat la avizier ca nu răspunde la sesizări trimise pe adresa de mail a asociației de propr(etari chiar dacă sant poze ale acestor acte scrise de mana și semnate. Un asemenea abuz unde poate fi reclamat?
~ Conținut șters la cerere ~
adaman, nu cumva dumneata esti acel presedinte de asociatie?
~ Conținut șters la cerere ~