Forum Discuţii juridice Asociaţii de proprietari / ... Președintele a afișat la avizier ca nu răspunde la ...
Discuție deschisă în Asociaţii de proprietari / locatari

Președintele a afișat la avizier ca nu răspunde la sesizări ...

Președintele a afișat la avizier ca nu răspunde la sesizări trimise pe adresa de mail a asociației de propr(etari chiar dacă sant poze ale acestor acte scrise de mana și semnate. Un asemenea abuz unde poate fi reclamat?
Dece nu luati masuri impotriva celor care transforma site-ul in altceva. A afisat adresa de email trebuie sa fie intrebuintata. Legea spune ca se raspunde la orice reclamatie venita prin orice mijloc de comunicare. Daca nu vrea el nu raspunde nici la solicitarile transmise prin posta fizica?
De ce nu luati masuri impotriva celor care transforma site-ul in altceva.

Am luat.
Userul adaman fost banat 7 zile pentru comportament și limbaj nepotrivit.
Ok.Omul si-a sustinut pc de vedere.Poate putin prea agresiv.Eu unul tind sa-i dau dreptate.Poate administratrul are pc-ul crapat.A anuntat ca nu are cum sa raspunda la e-mail.E doar o idee.Totusi, pe site-ul asta inteleg ca se dau sfaturi,nimeni nu garanteaza 100% pentru ce sfat da ,deci sper sa nu fiu banat.Am vazut si destui moderatori care au impresia ca stiu adevarul absolut si nu prea le place sa fie contrazisi."Off topic" metododa de a sterge un mesaj ori de cate ori vor .fara sa mai dea alte eplicatii,
De acord, dar unii sar calul.....