avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 605 soluții astăzi
Forum Activitate tory74

Activitate tory74

Discuție datorii la stat
am un srl suspendat cu o datorie de 32000 ron . ce as putea sa fac sa nu mai platesc datoria .varog datimi un raspuns .nu am de unde sa platesc .multumesc
am un srl cu datorii de 30000 suspendat de 2 ani ce mi se poate intampla daca nu platesc ca nu am de unde si daca expira cei 3 ani si nu o deschid ce se poate intampla se poate baga in insolventa sau faliment ca sa nu mai platesc datoria ca sunt 20000 numai penalitati
am un srl in faliment si mai am datorie de la furnizori care mau dat in judecata pt recuperarea banilor fiind in jur de 400 ron ce se intampla daca nu ma prezint la termenul stabilit
as vrea sa inchid un srl la registrul comertului cu restante de 28000 lei cum se procedeaza sau ce acte imi trebuie mentionez ca srl ul e suspendat de un an
Discuție un srl
am un srl si vreau sa il suspend cat mai repede de la ce data pot sa o suspend cat mai repede
am un srl cu datorie la finante de16000 lei as vrea sa inchid srl fara sa mai platesc datoria se poate si cum se procedeaza se poate ocupa contabilul de toare
Discuție am un srl
ce acte imi trebuiesc pt. suspendarea unui srl si pe cecperioada pot sal suspend
Discuție AF
am o asociatie familiala care am inchis punctul de lucru din 2008 dar la finante nu am depus nici o cerere de inchidere ce trebuie facut ca acasa imi vine de plata pe fiecare an
am un srl cu 13000 ron datorie la finante pot sa o suspend pt. un an de zile fara sa achit datoria