avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 938 soluții astăzi
Forum Activitate ContSters253039

Activitate ContSters253039

Credit la banca de nevoi personale, fara garantie , am ramas fara venit, locuiesc cu tatal si sotia in apartamentul parintilor, nemaiavand venituri sunt nevoit sa plec la munca din tara. Nu am casa, nu mai am decat ratele. Ce poate pati familia in lipsa mea, si daca sunt obligat sa ma prezint la tribunal, cand ma vor executa silit?#-o
Cine are drept de control asupra asociatiilor de proprietari? Pot fi pus sa platesc #-o(eltuieli de judecata fara sa fi primit instiintare pentru tribunal?
Se ma:wave::help:i plateste taxa de poluare sau e suspendata?=D>
Ce parere aveti de decizia luata cu privire la uciderea FACUTA DE " huidu" SI PEDEPSITA CU 2 ANI SI JUMATATE CU SUSOENDARE???? HALAL PRET ARE VIATA A 3 PERSOANE!!!!:banned::help::hammer:#-oX-(
Sa intelegem ca gi_jane2 lucrati ca avocat la o banca!!!! Unde ati vazut sa dea bani baca inapoi? sau poate nu aveti experienta unui avocat care sa pledeze in instanta....Cu mii de scuze dar sa fim realisti totusi:surrender:#-o
Răspuns la discuția violare de domiciliu
Probabil ca sotul a facut abuz de incredere pe seama copilului, dar baiatul fiind major pot raspunde amandoi. Totusi dumneavoastra ati dat cheiile de buna voie!:surrender:
Răspuns la discuția ANPC apara interesele bancilor ?
Ati incercat cu un expert contabil?:surrender:
Ce banci au fost date in judecata pt comisioane ascunse si cine a castigat?X-(:sorry: Asi vrea sa stiu ce avocati au fost atat de buni , daca sunt!
Ce trebuie sa fac sau cum sa primesc bani pt care prefectura a primit hotarare cu privire la legea 290| 2003: bani pe care trbuia sa ii primesc din 2008?:sorry::sorry:X-(#-o
NU vreau sa dau statul in judecata!Eu intrebam cat ma costa actiunea lor in judecata deoarece unde lucrez fara hotarire judecatoreasca nu pun poprire!