avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 443 soluții astăzi
Forum Activitate angelica80

Activitate angelica80

E ADEVARAT CA DACA PLATESTI IMPOZITUL LA UN BUN TEREN CASA DUPA CATI ANI POTI DEVENI PROPIETAR
SE DECLARA DIURNA SOFERILOR PE CONUNITATE LA ANF DACA STIE CINEVA SI CUM O FAC PERSONAL LA GHISEU POT PRIN POSTA DE UNDE IAU DESCARC DECLARATIA
CUM PROCEDEZ DACA NU AM BANI PT A DESCHIDE SUCCESIUNEA DUPA BUNICA , SI NU MA INTELEG CU RUDELE UNCHI MATUSI DAR LOCUESC IN LOCUINTA BUNICULUI DECEDAT . NU AM ACHTE SI RISCH SA FIU DAT AFARA .POT FI AJUTAT AM VREUN DREPT
CUM TE PREZINTI LA SUCCESIUNE CU CE ACTE CAT DUREAZA SI CE FACI IN CAZ CA NU TE INTELEGI CU NEAMURILE ,,
EXISTA CINEVA CARE POATE PRELUA DREPTURILE SA TE REPREZINTE DACA NU AI TIMP LUCRI IN AFARA
sub ce forma pot obtine informatii de la primarie cu toate bunurile /mostenite sau dobandite / de o ruda . ce cerere trebue sa completez
proplem e ca nu imi da salariu ,, banii pt care eu am lucrat .,am conditionat colaborarea , pt a lucra inainte , cu eliberarea de restul de bani ,, nu vrea sa mi dea banii mai mult ma amenita cu desfacere contractului de munca cu neprezentare
MULTUMESC , NU STIU POT DA ANGAJATORUL DIRECT IN JUDECATA SAU TREBUE INTAI SA FAC PETITIE CATRE ITM
buna de o luna sant tutore asupra unei persoane bolnav psihic nu stiu ce am si ce nu am dreptul sa fac in acest sens daca aveti un sfat sau o parere
o indrumare in acest sens sant bine venite multumesc
buna seara ca tutore legat de art 171 ce am si ce nu am dreptul sa fac