Forum Discuţii juridice Avocaţi şi Admitere ... ADMITERE AVOCATURA PARTEA A DOUA
Discuție deschisă în Avocaţi şi Admitere în avocatură

ADMITERE AVOCATURA PARTEA A DOUA

Am remarcat in ultimele zile ca ultimele mesaje postate apar foarte greu.
Am presupus ca este datorita numarului mare de pagini, de aceea am deschis un subiect nou in continuare.
Daca am presupus gresit rog administratorul sa il stearga.
nu m-am gandit la cati membri pot fi in comisie asa ca nu am intrebat. Oricum nu cred ca are vreo importanta. Sunteti pregatiti? E cineva sigur pe ce stie? Sau stapaneste toate subiectele? Eu nu prea stau bine la proceduri. Am impresia ca nu retin nimic si le tot citesc. Sper sa fie doar o impresie. Poate reusim sa mai vorbim intre noi. E cineva la grupa 7, la oral?
Eu sunt Paula cu tine in grupa! Uraaaaaaaaaa!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Am gasit pe cineva! Uraaaa!!
grupa 7, camera 6 et. 2 ora 9. Punct nevralgic procedurile, mai ales civila:((:((:((
Mai exista cineva care nu poate invata ATRIBUTIILE ORGANELOR DE CONDUCERE ALE UNBR?#-o
Nu mai pot citi la cel materii din cauza lor....de 2 zile ma chinui:((
Cine mai e in grupa 12 la oral????????? eu tot citesc si parca nu mai stiu nimic. or fi exigenti la oral?aveti idee?ma tot gandesc ce echivalent ar avea acel ADMIS in note(un 6 sau 7,ca 10 nu poate fi.............sper);)
Spuneti-mi va rog, la subiectul 49 din Organizarea profesiei la ce v-ati referit???

Subiectul este despre protectia legala a profesiei de avocat, avocatul ca subiect pasiv al infractiunii, avocatul ca subiect activ al tragerii la raspundere penala.

Multumesc anticipat..