Forum Discuţii juridice Avocaţi şi Admitere ... ADMITERE AVOCATURA PARTEA A DOUA
Discuție deschisă în Avocaţi şi Admitere în avocatură

ADMITERE AVOCATURA PARTEA A DOUA

Am remarcat in ultimele zile ca ultimele mesaje postate apar foarte greu.
Am presupus ca este datorita numarului mare de pagini, de aceea am deschis un subiect nou in continuare.
Daca am presupus gresit rog administratorul sa il stearga.
Art 29 Regulament: Afisarea rezultatelor finale se face simultan pe site-ul baroului si la sediul baroului.
mezzzo a scris:

S-au afisat rezultatele in TIMIS!! 52 din 95 au luat...eu ma numar printre cei fericiti:)))
Felicitari tuturor celor care au luat!!!! Un examen greu...dar care a trecut. Greul de-abia acum incepe:)
Imi pare rau de cei care au picat...anul viitor sper sa auzim de bine:)

Felicitari si o cariera plina de succese!
nu stiu cum a fost la voi la admitere dar la gr a fost groaznic! am fost 28 de candidati si au luat 9.dupa parerea mea lucrarile au fost destul de bune iar cei care au picat au facut cam acelasi lucru cu cei care au luat!nu mi se pare corect si ar tebui la contestatii sa ia toti! eu fac parte din aia 9 fericiti si imi pare foarte raupentru cei care au picat!mai am o speranta si le tin pumnii la contestatii!
Imi plac cei care chiar isi pun sperantele in raspunsuri amabile din partea baroului... :))
Sau cei care vor crede o perioada ca baroul le va apara drepturile si interesele... :))

Va doresc bafta tuturor! :D
avcine a scris:

Imi plac cei care chiar isi pun sperantele in raspunsuri amabile din partea baroului... :))
Sau cei care vor crede o perioada ca baroul le va apara drepturile si interesele... :))

Va doresc bafta tuturor! :D

Aha...un raspuns plin de sarcasm si o atitudine de superioritate din partea unui avocat, banuiesc....Unii dintre noi, aflati la inceput, poate suntem mai creduli. Dar, cu timpul, avand astfel de colegi, poate vom fi la fel, postand pe un forum replici "destepte" in care sa le aratam "bobocilor" cat sunt ei de neinitiati in tainele avocaturii...Nu deranjeaza continutul mesajului, care, poate este adevarat, ci atitudinea exprimata de el, o rautate combinata cu frustrare...#-o

Eva03 iti multumesc! Iti doresc , de asemenea, o carierea stralucita si plina de satisfactii!!:)