avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 1106 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Avocaţi şi Admitere ... Admitere Barou 2008
Discuție deschisă în Avocaţi şi Admitere în avocatură

Admitere Barou 2008

Buna seara. Am si eu o nelamurire.
Este adevarat ca la urmatorul concurs de admitere in Barou, va fi un numar de locuri, sau se va desfasura ca pana acum?
Ultima modificare: Duminică, 17 Februarie 2008
Roxana Roxana, Consilier juridic
va rog mult sa-mi trimite-ti si mie sintezele inm la adresa carmenstef@msn.com. multumesc.
am si eu aceeasi problema cu scrisul ...dar am o problema si mai mare cu faptul ca poate nu voi sti ce sa scriu ...am senzatia ca nu mai stiu nimic din ceea ce am citit pana acum,nici chiar cele mai elementare notiuni de drept...:(

eu am o problema si mai MARE :mi s-au blocat creierii!!!!PTR BRASOVENI: UNDE SUNTETI CU RECAPITULAREA?MAI STITI CEVA???????????
Nu-i problemă, ai grijă să nu te blochezi la examen.!!!
DianaPur a scris:


eu am o problema si mai MARE :mi s-au blocat creierii!!!!PTR BRASOVENI: UNDE SUNTETI CU RECAPITULAREA?MAI STITI CEVA???????????


nu esti singura .. sunt in aceeasi situatie...parca citesc subiectele pentru prima oara...eu am terminat procedura penala...m-am apucat de aseara de penal... mai am si civilul si procedura civila

Alte discuții în legătură

Admitere in avocatura 2008 dalela23 dalela23 am dat si anul trecut examen dar am picat#-o din pacate. anul asta vreau sa dau din nou (am dat la baroul tulcea). am vazut la cineva anul trecut niste ... (vezi toată discuția)
Subiecte barou 2008 ContSters56305 ContSters56305 Eu cred ca ar fi mai bine pentru noi, cei care dorim sa sustinem examenul de admitere in profesia de avocat sa comparam subiectele intre noi. Eu consider ca ar ... (vezi toată discuția)
Admitere baroul prahova ContSters43587 ContSters43587 Sunt interesat sa stiu cam cum s-a desfasurat anul trecut examenul de primire la Baroul Prahova. Mai precis as vrea sa stiu cat de greu a fost si daca s-a ... (vezi toată discuția)