Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... cale de atac - pot schimba avocatul, pot prezenta alte ...
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

cale de atac - pot schimba avocatul, pot prezenta alte inscrisuri?

exista vreo modalitate ca in perioada care incepe de la sedinta de apel pina la pronuntarea sentintei ( o saptamina) de schimbare a avocatului sau de completare a dosarului cu alte inscrisuri ? inscrisuri pe care si avocatul prezent la apel le-a avut la indemina si nu le-a folosit. , dupa opinia noastra aceste inscrisuri fiind fundamentale in constatarea dreptului pentru care am apelat la instanta.
Si daca exista aceasta modalitate cum ar trebui sa procedez ca parte in cauza ?
Sau poate tocmai judecatoarea mea a intrat in concediu.
Daca e medical, imi pare rau..daca e de odihna, macar imi spunea "doamna, peste o luna cand revin din concediu, ma pronunt si asupra dosarului Dvs.":))
Glumesc...de fapt imi convine ca se prelungeste, pe de o parte, doar ca fac fata mai greu emotiilor:)
Am ajuns si la a 4-a amanare....:D