Forum Discuţii juridice Avocaţi şi Admitere ... Admitere Barou 2009
Discuție deschisă în Avocaţi şi Admitere în avocatură

Admitere Barou 2009

Stimati colegi , aveti cumva informatii in legatura cu sustinerea examenului de admitere in Barou-2009?

Multumesc anticipat ;);)
Body, nu apare nicaieri nimic legat de 9 septembrie...
astept si eu sursele de unde ai aflat - speram ca sunt oficiale, avand in vedere ca e un mesaj care aproape genereaza panica...
nu stiu cum sunteti voi cu materia, dar eu nu sunt pregatita pentru septembrie #-o
Se va afisa sapt viitoare!
Sunati conducerea baroului la care va inscrieti si o sa va confirme data!
Body, utilizator
Totusi cred ca trebuie o hotarare UNBR in acest sens, nu stiu sa se fi intrunit consiliul zilele astea...
daca 9 sept este data oficiala, o sa mai scoata din tematica?:happy:
zicea cineva mai sus cum ca va merge la acel consiliu si ne va informa ce s-a discutat pe acolo....:((
am sunat acum la barou - Bucuresti...
cica azi si maine inca sunt in discutii
saptamana viitoare se va sti sigur

nu stiu voi cum sunteti...dar la mine e PANICA
9 sept? nononono