avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 796 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Avocaţi şi Admitere ... Admitere Barou 2009
Discuție deschisă în Avocaţi şi Admitere în avocatură

Admitere Barou 2009

Stimati colegi , aveti cumva informatii in legatura cu sustinerea examenului de admitere in Barou-2009?

Multumesc anticipat ;);)
Body, nu apare nicaieri nimic legat de 9 septembrie...
astept si eu sursele de unde ai aflat - speram ca sunt oficiale, avand in vedere ca e un mesaj care aproape genereaza panica...
nu stiu cum sunteti voi cu materia, dar eu nu sunt pregatita pentru septembrie #-o
Se va afisa sapt viitoare!
Sunati conducerea baroului la care va inscrieti si o sa va confirme data!
Ultima modificare: Joi, 2 Iulie 2009
Body, utilizator
Totusi cred ca trebuie o hotarare UNBR in acest sens, nu stiu sa se fi intrunit consiliul zilele astea...
daca 9 sept este data oficiala, o sa mai scoata din tematica?:happy:
zicea cineva mai sus cum ca va merge la acel consiliu si ne va informa ce s-a discutat pe acolo....:((
am sunat acum la barou - Bucuresti...
cica azi si maine inca sunt in discutii
saptamana viitoare se va sti sigur

nu stiu voi cum sunteti...dar la mine e PANICA
9 sept? nononono

Alte discuții în legătură

Admitere barou 2011 jason jason Am creat acest nou topic, chiar de pe acum, deoarece sunt direct interesat de examenul de admitere in Barou, ce va avea loc la anul, insa nu cred ca sunt ... (vezi toată discuția)
Admitere barou 2010 Madalina Pandaru Madalina Pandaru Buna ziua! Am extras de pe unbr.ro tematica pentru concursul de admitere (stagiari). Imi poate spune cineva care sunt cele mai adecvate manuale de pe care ... (vezi toată discuția)
Admitere barou 2013 sliv sliv Buna ziua, O intrebare: se da examen admitere barou in ianuarie/februarie 2013 daca (sau nu neaparat) nu iau examenul de acum peste 15% din ... (vezi toată discuția)