When, aveţi dreptate, nu e milionar şi nu-şi permite. Atunci de ce deschide 6 procese pe aceeaşi temă, prin care cere program chiar şi zilnic dupămasă şi cu preluare bilunar?
Şi instanţele nu-l penalizează pentru abuz procesual?! şi îşi vede copilul în condiţiile normale pe care el însuşi le-a creat, nu poţi pretinde unui copil să iubească un necunoscut care vine la poartă cu alţi necunoscuţi şi ordonă să fie băgat copilul în maşină - indicaţii preluate de la a.r.p.c.c. Este exemplul concret al elevului disciplinat al a.r.p.c.c., dar acele învăţături nu se potrivesc la toată lumea.
Dumneavoastra ati considerat ca nu e evoie, tatal ca e nevoie, adevarul e deci la mijloc si foarte probabil copilul a avut nevoie dar nu asa grav.
Da, a considerat că e nevoie până a crezut că voi refuza, dar eu nu numai că nu am refuzat, dar am şi insistat pentru acea consiliere :) Când a fost chemat şi el, a refuzat să mai vină, deci i-a picat "consideraţia"