avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 943 soluții astăzi
Forum Discuţii diverse Timp liber şi ocupaţii cu care ... Muzica & Film
Discuție deschisă în Timp liber şi ocupaţii cu care îl putem umple

Muzica & Film

Sunt melodii ce rezista in timp fara filmul care le-a lansat sau filme ajunse celebre si datorita coloanei sonore. Mi-ar placea sa postam aici astfel de exemple de piese muzicale
For the Love of a Princess -Braveheart
[ link extern ]

It's Not Goodbye - Sweet November
[ link extern ]


Scooby Doo
[ link extern ]

I Can Be Scared With You
[ link extern ]


Being Human – Printre oameni

Being Human Tv Soundtrack- Richard Wells - Part One.
[ link extern ]

Being Human Tv Soundtrack- Richard Wells - Part Two.
[ link extern ]


Being Human este o comedie-drama serie britanica. Actorii principali sunt Lenora Crichlow, Russell Tovey si Aidan Turner ca 3 tineri de aparent 20 si ceva de ani ce impart o casa in Bristol, incercand sa traiasca o viata sociala normala, desi sunt cu adevarat o fantoma,un varcolac si un vampir.
King Arthur (2004) - Clive Owen, Keira Knightley
Hans Zimmer si Maire Brennan - Tell Me Now (What You See)

[ link extern ]



Antarctica (1983) sau Nankyoku Monogatari(Povestea unei situatii limita))

regia : Koreyoshi Kurahara
coloana sonora : Vangelis

[ link extern ]

Un film bazat pe o poveste adevarata.15 caini de sanie, hasky sunt abandonati si vor lupta pentru supravietuire in frigul arctic.

[ link extern ] /
Easy Come, Easy Go - 1967

musical film starring Elvis Presley

[ link extern ]

Alte discuții în legătură

Dreptul de folosire al domeniului Bogdan V Bogdan V Buna ziua, Daca firma are un domeniu www rezervat pe un an de zile prin plata facturii catre firma de hosting, este posibil ca o firma straina, din China de ... (vezi toată discuția)
Trimis comisiei eu, va rog fiti de partea dreptatii si promovati-l, prieteni juristi amy_pilot amy_pilot Sirs, I address this to you as I am a young proffessional citizen in the country which has been selected to reach the EU commission the ... (vezi toată discuția)
Prelungire viza de sedere DDDAMORE DDDAMORE I am writing this question in English and offering a Google Translated version of the same question immediately following: [i]I-am scris această întrebare ... (vezi toată discuția)